05428393142
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız
Paslanmaz Ve Galvaniz Su Deposu
Paslanmaz Ve Galvaniz Su Deposu | Tekno Modül Prizmatik Su Depoları Paslanmaz GRP Galvaniz Plastik

Paslanmaz Ve Galvaniz Su Deposu

Paslanmaz Ve Galvaniz Su Deposu

Neden Modüler Su Depolarını tercih ederiz ?

Temiz, hijyenik, uzun ömürlüdür:

Bu depoların bütün parçaları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmektedir.

Mantar, yosun, vs içermez.


Montaj sırasında zararlı kimyasallar açığa çıkarmaz ve asla doğayı kirletmez.
 

Modüler su deposuna sahip olmanın maliyeti yıldan yıla azalmaktadır:

Oldukça uzun ömürlü bir depo tipidir. İstenildiği takdirde parçalar birbirinden bağımsız olarak değiştirilebilir. Doğa kaynaklarını kullanmadan kolayca kurulabilir. Kaynak gerektirmez. İçerdiği sıvının özelliğine göre depolar farklı materyaller ile kaplanılabilir. İçerdiği sıvı ile asla tepkimeye girmez.

Farklı yerlerde farklı şekillerde kullanılabilir:

Kolayca monte edileblir ve hatta öncelikle demonte edilip farklı bir yere yeniden monte edilebilir ( Modüller depo parçaları halinde üretilen parçalar kolayca daha küçük parçalara dönüştürülebilir). Sızdırmazlığı sağlamak için sağlığa uygun özel EPDM contalar kullanılmaktadır. Favori yerlere, yüksek zeminlere, çerçevelere, kulelere ve binalara girişlerine kolayca monte edilir. Bina girişlerinden kolayca geçebilecek şekilde tasarlanmıştır. Talebinize göre 1250 litreden 300 bin litreye kadar üretim yapılmaktadır.

krom su depoları buyuk ile ilgili görsel sonucu

Ä°lgili resim

Paslanmaz Çelik Prizmatik Modüler Su Depoları:

AISI 304 Kalite paslanmaz çelik, dünyada en sık ve çok yönlü kullanılan paslanmaz çelik türüdür. %18 krom ve %8 nikel içeren 
bu malzeme, mükemmel şekillenebilme kabiliyetine ve korozyon dayanamına sahiptir. İhtiyacınıza göre AISI 316 kalite paslanmaz çelikten üretim yapılmaktadır.

Sıcak Daldırma Galvaniz Prizmatik Modüler Su Depoları:

Sıcak daldırma galvaniz ile kaplama yapmak bugüne kadar korozyona karşı kullanılan en uzun ömürlü koruma yöntemlerinden biridir. 
Sıcak daldırma galvaniz, metal yüzeyinde yüksek kalınlıkta ve homojen bir yüzey filmi oluşturuduğu için keskin köşeler, kesim yerleri, delik yüzeyleri ve boşluklar dahil olmak üzere tüm bölgelere nüfuz ederek malzemeye tam koruma sağlar.

ÇİNKO KAPLAMA NEDİR
ÇİNKO KAPLAMA 
Çinko Kaplama demir ve çelik parçalar üstüne ince bir çinko tabakası kaplamaişlemine verilen genel bir addır. Boya dışında, demirli metallere en çok uygulanan koruyucu kaplamadır. Uygulama alanları arasında, yapılarda kullanılan çelik iskeletler, metal saç levhalar, cıvatalar, somunlar ve teller sayılabilir.
Çinko kaplama, demirli metallerin atmosferdeki oksijenin ve su buharının aşındırıcı (korozyon) etkisinden korunmasını iki yolla sağlar: Galvanizlenmiş parçadaki demirin havayla temas etmesini önler; kaplama, demir içeren metali ortaya çıkaracak biçimde çatladığında, kırığı çevreleyen çinko, demir için bir tür katot korunması sağlar. Kimyasal açıdan paslanma, metalin yüzeyinde karmaşık demir oksitlerinin oluşmasıdır. Bunlar temelde, dış kabuk ya da DEĞERLİK elektronlarının, demir atomlarından oksijen moleküllerine geçmesine yolaçan iyonlu bileşiklerdir. Ama çinko, demirden daha elektropozitiftir. Yani, başka bir elementle kimyasal tepkimeye girerek, kolayca değerlik elektronlarını yitirebilir. İçinde demir bulunan metalle elektriksel temasının sağlanması durumunda, çinko kaplama, atmosferdeki su ve oksijenin ilk hedefi olacaktır. Ayrıca, çatlak küçükse, çinkonun aşınma ürünleri bu yarıkları doldurur.
Sembolü: Zn Atom Ağırlığı: 65,38su depoları prizmatik ile ilgili görsel sonucu

2016© Tekno modül Tarafından Tüm Hakları Saklıdır.